Strona główna

    • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Templewie
          • Wakacji czas...

            26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Było dużo podziękowań, życzeń, gratulacji i pożegnań. Była radość i były też łzy, bo naszą szkołę opuszczają dziś ósmoklasiści - życzymy im sukcesów, spełnienia marzeń, rozwinięcia skrzydeł,.

          • Hazard? Nie daj się wciągnąć!

            W poniedziałek 22.06.2026 r. uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w spotkaniu w ramach akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Podczas prezentacji uczniowie dowiedzieli się czym jest nielegalny hazard i jakie mogą być skutki uczestniczenia w takich grach, a także poznali zagrożenia wynikające z hazardu, w tym z pozornie bezpiecznych gier internetowych.

          • WYCIECZKA ROWEROWA

            Dnia 17 czerwca 2026 r. uczniowie uczęszczający w szkole na kółko techniczne wzięli udział w wycieczce rowerowej po okolicy (do Kurska). Wycieczka przebiegała pomyślnie, wszyscy uczestnicy jechali w kaskach i kamizelkach odblaskowych. Rowery przygotowane były wzorowo i funkcjonowały bez zarzutu. Dzieci miały okazję poznać zasady czytania map topograficznych (legenda, orientowanie mapy w terenie). Przeprowadzono krótką grę terenową z wyznaczeniem punktów kontrolnych, w której uczniowie świetnie poradzili sobie z nawigacją. Zrobiliśmy postoje przy leśnych punktach oraz zorganizowaliśmy odpoczynek i piknik na polanie turystycznej.

          • Wycieczka do Gdańska-Sopotu-Gdyni -Malborka

            Dnia 1-3 czerwca 2026r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Nasza wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Gdańska. Gdańsk to morska stolica Polski i serce aglomeracji trójmiejskiej. To jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Poski, posiada bogatą i fascynującą historię. Spacerowaliśmy Drogą Królewską podziwiając piękne kamieniczki. Przeszliśmy w kierunku Długiego Pobrzeża, czyli urokliwego deptaku przy rzece Motławie, gdzie udaliśmy się na rejs statkiem w kierunku Westerplatte. W mieście mogliśmy zobaczyć tzw. falowiec - najdłuższy budynek mieszkalny w Polsce (ok. 860 m długości). Następnie zwiedziliśmy Sopot, który jest nadmorskim kurortem. Spacer po molo był okazją do zrobienia pamiątkowego zdjęcia. W Gdyni najbardziej znanym miejcem jest Skwer Kościuszki, spacer po nadmorskim deptaku był okazją do zakupu pamiątek . Zwiedziliśmy również State

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • EduPage
    • Logowanie